Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Back
el: Πίσω

en: Error
el: Σφάλμα

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα
