Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Currency
fa: واحد پول

en: Back
fa: بازگشت

en: Error
fa: خطا

en: Result
fa: نتیجه

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Currency Code
fa: کد واحد پول

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: Credit card
fa: کارت اعتباری
