Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Currency
gl: Divisa

en: Back
gl: Voltar

en: Error
gl: Erro

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Currency Code
gl: Código de divisa

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito
