Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Back
hi: वापस

en: Error
hi: त्रुटि

en: Result
hi: परिणाम

en: Successful
hi: सफल
