Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Currency
hr: Valuta

en: Back
hr: Natrag

en: Error
hr: Greška

en: Result
hr: Rezultat

en: Successful
hr: Uspješno

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Order complete
hr: Narudžba je zaključena
