Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Currency
lv: Valūta

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Error
lv: Kļūda

en: Result
lv: Rezultāts

en: Successful
lv: Veiksmīgi izpildīts

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lv: Notiek jauna pasūtījuma paziņojuma saņemšana pasūtījumam ar numuru !order_id.

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Credit card
lv: Maksājumu karte
