Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Back
nn: Attende

en: Error
nn: Feil

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig

en: Credit card
nn: Kredittkort
