Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Back
pt: Voltar

en: Error
pt: Erro

en: Result
pt: Resultado

en: Successful
pt: Bem sucedido

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Order ID
pt: ID do pedido

en: Currency Code
pt: Código da Moeda

en: Cancelled
pt: Cancelado

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto do botão para validação do pedido.

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Receiving new order notification for order !order_id.
pt: Recebendo nova notificação para o pedido !order_id.

en: Order complete
pt: Pedido completo

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Charge
pt: Cobrar

en: Installments
pt: Parcelas
