Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Currency
pt: Moeda

en: Back
pt: Voltar

en: Error
pt: Erro

en: Result
pt: Resultado

en: Successful
pt: Com sucesso

en: Order ID
pt: ID da encomenda

en: Currency Code
pt: Código da Moeda

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Receiving new order notification for order !order_id.
pt: A receber nova notificação de encomenda para a encomenda !order_id

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Cancel return URL
pt: Cancelar URL de retorno
