Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Currency
ro: Monedă

en: Back
ro: Înapoi

en: Error
ro: Eroare

en: Result
ro: Rezultat

en: Successful
ro: A avut succes

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Credit card
ro: Card de credit
