Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Currency
ru: Валюта

en: Back
ru: Назад

en: Error
ru: Ошибка

en: Result
ru: Результат

en: Successful
ru: Успешно

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Currency Code
ru: Код валюты

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ru: Новое уведомление для заказа !order_id

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Installments
ru: Заплатить по частям
