Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Currency
sk: Mena

en: Back
sk: Späť

en: Error
sk: Chyba

en: Successful
sk: Úspešné

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sk: Prijímanie novej správy pre objednávku !order_id.

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Credit card
sk: Kreditná karta
