Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Currency
tr: Para birimi

en: Back
tr: Geri

en: Error
tr: Hata

en: Result
tr: Sonuç

en: Successful
tr: Başarılı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: Currency Code
tr: Para Birimi Kodu

en: Cancelled
tr: İptal

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Receiving new order notification for order !order_id.
tr: !order_id için yeni sipariş bildirimi alınıyor.

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Credit card
tr: Kredi Kartı
