Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Back
vi: Trở lại

en: Error
vi: Lỗi

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: Cancelled
vi: Bị thôi

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng

en: Charge
vi: Sạc
