Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Back
af: Terug

en: Error
af: Fout
