Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Currency
ca: Moneda

en: Back
ca: Enrere

en: Result
ca: Resultat

en: Successful
ca: Correctament

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ca: Rebent la notificació de nova comanda per la comanda !order_id.

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit
