Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Currency
cs: Měna

en: Back
cs: Zpět

en: Error
cs: Chyba

en: Successful
cs: Úspěšné

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Currency Code
cs: Kód měny

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Receiving new order notification for order !order_id.
cs: Přijímám nové oznámení objednávky pro objednávku č. !order_id.

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Charge
cs: Účtovací poplatek

en: Cancel return URL
cs: Zrušit návratovou URL
