Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Currency
fi: Valuutta

en: Back
fi: Takaisin

en: Error
fi: Virhe

en: Result
fi: Tulos

en: Successful
fi: Onnistunut

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Currency Code
fi: Valuutan koodi

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Charge
fi: Veloita

en: Order cancelled
fi: Tilaus peruttu
