Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Back
is: Til baka

en: Error
is: Villa

en: Currency Code
is: Gjaldmiðilskóði

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Order complete
is: Gengið hefur verið frá pöntun

en: Credit card
is: Kreditkort
