Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Currency
ja: 通貨

en: Back
ja: 戻る

en: Error
ja: エラー

en: Result
ja: 結果

en: Successful
ja: 成功

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Order ID
ja: 注文ID

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ja: 注文!order_idの新しい注文通知を受け付けました。

en: Order complete
ja: 注文完了

en: Credit card
ja: クレジットカード

en: Charge
ja: 請求

en: Cancel return URL
ja: キャンセルの戻り先URL
