Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ

en: Charge
kn: ಚಾರ್ಜ್
