Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Currency
lt: Valiuta

en: Back
lt: Atgal

en: Error
lt: Klaida

en: Result
lt: Rezultatas

en: Successful
lt: Sėkmingai

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lt: Naujo užsakymo pranešimo užsakymui gavimas !order_id.

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Charge
lt: Apmokestinta

en: Cancel return URL
lt: Grįžimo URL kai atšaukta
