Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Currency
mr: चलन

en: Back
mr: मागे

en: Error
mr: तृटी
