Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Currency
nl: Valuta

en: Back
nl: Terug

en: Error
nl: Fout

en: Result
nl: Resultaat

en: Successful
nl: Succesvol

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Currency Code
nl: Valuta Code

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Receiving new order notification for order !order_id.
nl: Ontvangst van nieuwe bevestiging voor bestelling !order_id.

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Charge
nl: Reken aan

en: Cancel return URL
nl: Annuleer terugkeer-URL
