Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Currency
pl: Waluta

en: Back
pl: Wstecz

en: Error
pl: Błąd

en: Result
pl: Wynik

en: Successful
pl: Zakończone sukcesem

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Currency Code
pl: Kod waluty

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Credit card
pl: Karta kredytowa
