Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Back
te: వెనక్కి

en: Error
te: సమస్య

en: Result
te: ఫలితం
