Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Back
th: กลับ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Result
th: ผล

en: Payment method title
th: ชื่อวิธีการชำระเงิน

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย

en: Credit card
th: บัตรเครดิต
