PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Language
af: Taal

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Test
af: Toets

en: Back
af: Terug

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Show
af: Vertoon

en: English
af: Engels

en: Spanish
af: Spaans

en: Portuguese
af: Portugees
