PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Logo
am: አርማ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ
