PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Language
ar: اللغة

en: Test
ar: الاختبار

en: Back
ar: رجوع

en: Logo
ar: الشعار

en: Amount
ar: المبلغ

en: Show
ar: عرض

en: English
ar: إنجليزية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Live
ar: مباشر

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Payment method title
ar: عنوان طريقة الدفع
