PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Language
ca: Llengua

en: Currency
ca: Moneda

en: Test
ca: Prova

en: Back
ca: Enrere

en: Logo
ca: Logotip

en: Amount
ca: Import

en: Show
ca: Mostra

en: English
ca: Anglès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Live
ca: En viu

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament
