PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Title
de: Titel

en: Transaction ID
de: Transaktions-ID

en: Language
de: Sprache

en: Currency
de: Währung

en: Back
de: Zurück

en: Amount
de: Betrag

en: Show
de: Anzeigen

en: English
de: Englisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: API key
de: API-Key

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: US Dollar
de: US-Dollar

en: Portuguese
de: Portugiesisch

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: Continue Shopping
de: Einkauf fortsetzen

en: Mexican Peso
de: Mexikanischer Peso

en: Order Status
de: Status der Bestellung

en: Account ID
de: Konto-ID

en: Payment Method
de: Zahlungsmethode

en: Argentine Peso
de: Argentinischer Peso

en: Brazilian Real
de: Brasilianischer Real

en: Colombian Peso
de: Kolumbianischer Peso

en: Peruvian Nuevo Sol
de: Peruanischer Nuevo Sol
