PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Back
eu: Itzuli

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Show
eu: Erakutsi

en: English
eu: Ingelesa

en: Spanish
eu: Gaztelera
