PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: Test
gl: Proba

en: Back
gl: Voltar

en: Logo
gl: Logotipo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Show
gl: Amosar

en: English
gl: Inglés

en: Spanish
gl: Español

en: Live
gl: Vista previa

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Portuguese
gl: Portugués

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Argentine Peso
gl: Peso Arxentino

en: Colombian Peso
gl: Peso Colombiano
