PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Language
kk: Тіл

en: Test
kk: Тест

en: Logo
kk: Логотип

en: English
kk: Ағылшын

en: Spanish
kk: Испан
