PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Back
my: နောက်သို့

en: Show
my: ပြပါ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Spanish
my: စပိန်
