PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Language
be: Мова

en: Test
be: Тэст

en: Back
be: Назад

en: Error
be: Памылка

en: Logo
be: Лагатып

en: Pending
be: Чакае

en: Show
be: Паказаць

en: English
be: Ангельская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Portuguese
be: Партугальская
