PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Language
bn: ভাষা

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Logo
bn: লোগো

en: Show
bn: দেখাও

en: English
bn: ইংরেজী
