PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Transaction ID
id: ID Transaksi

en: Language
id: Bahasa

en: Currency
id: Mata uang

en: Test
id: uji

en: Back
id: Kembali

en: Error
id: Kesalahan

en: Submitted
id: Dikirim

en: Amount
id: Jumlah

en: Approved
id: Disetujui

en: Pending
id: Tertunda

en: Show
id: Tampilkan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: API key
id: Kunci API

en: New
id: Baru

en: Live
id: Langsung

en: Payment Method
id: Metode Pembayaran
