PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Language
ka: ენა

en: Test
ka: ტესტი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Logo
ka: ლოგო

en: Show
ka: ჩვენება

en: English
ka: ინგლისური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: New
ka: ახალი
