PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Language
lv: Valoda

en: Currency
lv: Valūta

en: Test
lv: Tests

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Error
lv: Kļūda

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Amount
lv: Summa

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida

en: Show
lv: Rādīt

en: English
lv: Angļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: API key
lv: API atslēga

en: New
lv: Jauns

en: Live
lv: Tiešraide

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums
