PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Transaction ID
ta: பரிவர்த்தனை ௮டையாளம்

en: Language
ta: மொழி

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Test
ta: சோதனை

en: Error
ta: பிழை

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: Show
ta: காட்டு

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: New
ta: புதிய
