PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Transaction ID
vi: Mã giao dịch

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Back
vi: Trở lại

en: Error
vi: Lỗi

en: Submitted
vi: Đã đệ trình

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Amount
vi: Số lượng

en: Approved
vi: Đã chấp thuận

en: Pending
vi: Đang treo

en: Declined
vi: Bị từ chối

en: Show
vi: Hiện

en: API key
vi: khóa API

en: Expired
vi: Hết hạn

en: New
vi: Mới

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Converted
vi: Đã biến đổi
