PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Language
ast: Llingua

en: Test
ast: Preba

en: Error
ast: Fallu

en: Show
ast: Amosar

en: English
ast: Inglés

en: Spanish
ast: Castellanu
