PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Language
bg: Език

en: Test
bg: Тест

en: Back
bg: Назад

en: Error
bg: Грешка

en: Logo
bg: Лого

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване

en: Show
bg: Покажи

en: English
bg: Английски

en: Spanish
bg: Испански

en: Expired
bg: Изтекли

en: Live
bg: Живот

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца
