PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Language
fil: Wika

en: Back
fil: Bumalik

en: Error
fil: Mali

en: English
fil: Ingles
