PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Language
hr: Jezik

en: Currency
hr: Valuta

en: Back
hr: Natrag

en: Error
hr: Greška

en: Amount
hr: Iznos

en: Show
hr: Prikaži

en: English
hr: Engleski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
