PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Language
is: Tungumál

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Test
is: Prófa

en: Back
is: Til baka

en: Error
is: Villa

en: Logo
is: Táknmynd

en: Amount
is: Upphæð

en: Approved
is: Samþykkt

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Show
is: Sýna

en: English
is: Enska

en: Spanish
is: Spænska

en: New
is: Nýtt
