PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Transaction ID
it: ID transazione

en: Language
it: Lingua

en: Currency
it: Valuta

en: Back
it: Indietro

en: Error
it: Errore

en: Submitted
it: Inserito

en: Amount
it: Importo

en: Approved
it: Approvato

en: Pending
it: In sospeso

en: Show
it: Mostra

en: English
it: Inglese

en: Spanish
it: Spagnolo

en: New
it: Nuovo

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: Mexican Peso
it: Peso messicano

en: Converted
it: Convertita

en: Payment Method
it: Metodo di pagamento

en: Argentine Peso
it: Peso argentino

en: Brazilian Real
it: Real brasiliano

en: Colombian Peso
it: Peso colombiano

en: Peruvian Nuevo Sol
it: Nuevo Sol peruviano
