PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Language
ku: زمان

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Error
ku: هەڵە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Show
ku: پیشانبدە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Spanish
ku: ئیسپانی
